خرید و فروش بلبرینگ SKF و راهنمای خرید اس کا اف

دسته بندی ها :
خرید و فروش بلبرینگ SKF و راهنمای خرید اس کا اف

بلبرینگ SKF (اس کا اف)

راهنمای خرید بلبرینگ اس کا اف (SKF)

شرکت اس کا اف (SKF) یکی از قدیمی ترین و معتبرترین شرکتهای تولید کننده انواع بیرینگ (بلبرینگ ، رولبرینگ و یاتاقان و هوزینگ ) است که هم اکنون دفتر مرکزی در شهر یوتِبُری (گوتِنبُرگ) سوئد قرار دارد .

شرکت اس کا اف به سوئدی (Svenska Kullager Fabriken) که مخفف آن میشود SKF هم اکنون یکی از پیشرو ها در صنعت بلبرینگ و رولبرینگ و روغن‌های صنعتی و گریس …  در جهان است مالک بیش از ۱۰۰ کارخانه تولیدی ۷۰ کشور جهان است استارت کار خودش را در سال ۱۹۰۷ با ابداع بلبرینگ خود تنظیم شروع کرد .

بلبرینگ SKF

تاریخچه شرکت اس کا اف (SKF)

شرکت اس کا اف (SKF) در سال ۱۹۰۰ اقای استوان وینگویست (Sven Gustaf Wingqvist) که مهندس تعمیرات یک شرکت نساجی بود از عملکرد بلبرینگ های شیار عمیق در هنگام تغییرات زوایا ناراضی بود که موجب میشد بلبرینگ بیش از حد داغ کند و باعث از کار افتادن دستگاه شود طرح بلبرینگ خود تنظیم را برای اولین بار داد که پس از آزمایش موفق این بلبرینگ ها در دستگاه های نساجی شرکت خود را با نام SKF تاسیس کرد و هم اکنون علاوه بر تولید بلبرینگ خود تنظیم ، انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ ها و یاتاقان ها را نیز تولید میکند .

بلبرینگ SKF اصل
بلبرینگ اس کا اف

معرفی محصولات شرکت اس کا اف SKF

اگر در یک کلمه بخواهیم بلبرینگ SKF (اس کا اف) را معرفی کنیم باید بگوییم ” بسیار با کیفیت و گرانقیمت ” محصولات شرکت SKF (اس کا اف) یکی از با کیفیت ترین برند های بلبرینگ در بازار بلبرینگ و رولبرینگ کشور است لطفا ادامه این مقاله “راهنمای خرید اس کا اف” مطالعه فرمایید .

خرید و فروش بلبرینگ اس کا اف SKF

بلبرینگ و رولبرینگ SKF در سال های اخیر بعلت امتحان موفق در بازار بلبرینگ ایران و واردات خوب بسیار محبوب شده است که این محبوبیت موجب شده است برخی از افراد سود جو سعی در تقلب در این بلبرینگ محبوب در کشور بکنند و سایر بلبرینگ های چینی و بی کیفیت را با نام بلبرینگ اس کا اف SKF بفروشند ، که همین موجب شده است تشخیص بلبرینگ اصلی (اس کا اف) SKF کمی سخت بشود.

راهنمای خرید و فروش بلبرینگ SKF ،  توصیه ما برای افرادی که میخواهند بلبرینگ اس کا اف SKF خریداری کنند این است که خرید خود از جای مطمئن انجام بدهند و انتظار قیمت ارزان از این برند را نداشته باشند در ضمن “راهنمای خرید اس کا اف” مطالعه فرماید و در صورت مشاهده قیمت ارزان این بلبرینگ در مورد اصلی بودن این بلبرینگ شک کنند و خرید خود را انجام ندهند. و حتماً از فروشنده درخواست فاکتور خرید را از فروشننده بکنند.

برای اطلاع بیشتر لطفاً مقاله “راهنمای خرید بلبرینگ چینی” را مطالعه فرمایید .

یاتاقان های شرکت SKF

دانلود رایگان کتابچه ۱۵۰۰ صفحه‌ایی بلبرینگ و رولبرینگ‌های اس کا اف (SKF) هدیه ویژه به کاربران یک دو سه صنعت

بلبرینگ اس کا اف اصل
بلبرینگ SKF اصلی

راهنمای خرید و فروش بلبرینگ SKF در سایت یک دو سه صنعت

فروش بلبرینگ در یک دو سه صنعت

فروش بلبرینگ اس کا اف SKF بدون واسطه در یک دو سه صنعت برای اولین بار فروشگاه اینترنتی یک دو سه صنعت برای خرید و فروش بلبرینگ SKF شرایط ویژه ایی قائل شده است که علاوه بر راهنمای خرید اس کا اف ،  شما از اصالت محصول بلبرینگ اس کا اف مطمئن شوید تمامی بلبرینگ های  اس کا اف SKF بصورت تضمین شده همراه با برگه ضمانت اورجینال بودن محصول فروخته میشوند و طبیعی است که اگر اثبات شود بلبرینگ یا رولبرینگ فروخته شده اورجینال نباشد قرارداد فروش فسخ است و پول پرداخت شده کاملا برگشت داده میشود.

بلبرینگ SKF

راهنمایی خرید و فروش بلبرینگ SKF اس کا اف

یک دو سه صنعت علاوه به ارائه خدمت در حوزه فروش این امکان را فراهم کرده است که قیمت بلبرینگ و رولبرینگ مورد نظرتان را قبل از خرید استعلام بگیرید و در صورت تمایل یا از ما یا از سایر فروشگاه های معتبر انجام بدهید .

در ضمن فروشگاه یک دو سه صنعت علاوه بر راهنمای خرید محصولات شرکت اس کا اف ، تضمین بهترین قیمت را برای خرید و فروش بلبرینگ SKF به همراه راهنمای خرید اس کا اف را میدهد و ضمانت اصالت محصول را کاملا تضمین میکند ، و علاوه بر این خدمات مهندسی و مشاوره برای سایر بلبرینگ‌ها و رولبرینگ‌ها نیز داریم .

 

SKF GROUP شرکت اس کا اف

 

بلبرینگ SKF آلمانی
بلبرینگ اس کا اف سوئدی

انواع بلبرینگ ژاپن ، آلمان ، آمریکا، سوئد (SKF , FAG , KOYO , NACHI , TIMKEN) به همراه قیمت را در اینجا بیابید.

.

.

.

بلبرینگ ، قیمت بلبرینگ ، خرید بلبرینگ ، انواع بلبرینگ ، فروش بلبرینگ

بلبرینگ SKF

محصولات شرکت اس کا اف (SKF) سوئد

بلبرینگ SKF

معرفی سایر برندهای باکیفیت بلبرینگ و رولبرینگ

بلبرینگ و رولبرینگ های اس کا اف (SKF) همانطور که به آن اشاره شد دارای کیفیت فوق العاده‌ایی هستند و گاهی نیز پیش میاید که به هر علتی مایل نباشیم از محصولات شرکت اس کا اف استفاده کنیم و این علت میتواند مربوط به قیمت محصولات SKF ، نبودن شماره فنی مورد نظر از محصولات اس کا اف یا … لذا در این مقاله میخواهم سایر برند های بلبرینگ و رولبرینگ با کیفیت را معرفی کنم.

بلبرینگ و رولبرینگ های FAG (اف آ گ) ساخت کشور آلمان میباشند و بسیار با کیفیت هستند و به لحاظ کیفیت تقریباً مشابه محصولات اس کا اف (SKF) و در بازار بلبرینگ کشورمان به علت توزیع مناسب و کیفیت بالا ، بسیار محبوب هستند.

بلبرینگ و رولبرینگ های ژاپنی (Nachi , Koyo , NTN ,NSK) کیفیت بسیار خوبی دارند و اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم از نظر کیفیت یک پله پایین تر از محصولات اس کا اف (SKF) قرار دارند و به جرائت میتوان گفت در کشور ما به علت سیستم توزیع خوب شرکت های وارد کننده این بلبرینگ ها و رولبرینگ ها ،  فروش این بلبرینگ و رولبرینگ ها جایگاه اول را دارند.

 

بلبرینگ FAG
بلبرینگ FAG
بلبرینگ FAG
بلبرینگ اف آ گ آلمان
بلبرینگ ناچی ژاپن
بلبرینگ ناچی ژاپن

چگونه بلبرینگ یا رولبرینگ اس کا اف (SKF) خود پیدا کنیم ؟

سوال خوبی است اینکه چطور میشود بلبرینگ و رولبرینگ اس کا اف (SKF) خود پیدا کنیم ؟ در ابتدا باید بدانیم یاتاقان غلطشی مورد نیاز ما در کدام طبقه بندی زیر قرار میگیرد :

بلبرینگ های شیار عمیق Deep Groove Ball Bearings

بلبرینگ های تماس زاویه ایی Angular Contact Ball Bearings 

بلبرینگ های خود تنظیم Self-Aligning Ball Bearings

بلبرینگ های کف گرد  Thrust Ball Bearings

رولبرینگ استوانه‌ایی Cylindrical Roller Bearings

رولبرینگ بشکه‌ایی Spherical Roller Bearings 

رولبرینگ مخروطی Taper Roller Bearings

رولبرینگ کف گرد Spherical Roller  Thrust Bearings

سپس گام بعدی مشخص کردن اندازه‌‌ی بلبرینگ یا رولبرینگ مصرفی ما است که این اندازه شامل سه اندازه اصلی قطر داخلی ، قطر خارجی و ضخامت (ارتفاع) است ، که این ابعاد را میتوانیم از روی کاتالوگ جامع بلبرینگ و رولبرینگ اس کا اف بیابیم که در همین مقاله لینک رایگان دانلود کتابچه ۱۵۰۰ صفحه‌ایی آن قرار گرفته است یا در ” فرم درخواست بلبرینگ و رولبرینگ ” ابعاد بلبرینگ و رولبرینگ مورد نیاز خود را وارد کنیم .

نمایندگی بلبرینگ SKF

یک نکته مهم درباره خرید بلبرینگ SKF

دفتر مرکزی شرکت اس کا اف (SKF) در کشور سوئد قرار دارد ، لذا غالب افراد فکر میکنند تمام  بلبرینگ و رولبرینگ‌های SKF ساخت کشور سوئد میباشد ، که این طور نیست !! شرکت اس کا اف (SKF) در بیش از ۱۰۰ کشور مختلف دارای کارخانه میباشد و سیاست شرکت اس کا اف (SKF) این است که محصولات خود را که در کشورهای مختلف با ذکر نام آن کشور تولید کند.

لذا باید به این نکته در هنگام خرید و فروش بلبرینگ SKF توجه داشت که فقط بلبرینگ و رولبرینگ‌های اس کا اف که کشور مادر یعنی سوئد تولید میشوند روی آن ( Made in Sweden ) نوشته شود ، لذا افراد آماتور فکر میکنند که سایر بلبرینگ و رولبرینگ‌های SKF که نام سایر کشور ها را نوشته است اورجینال نیستند که این طور نیست ، اکثر بلبرینگ و رولبرینگ‌های SKF که در کشور ما موجود است ساخت سه کشور سوئد ، آلمان و ایتالیا میباشند .

 

 

بلبرینگ skf
بلبرینگ اس کا اف

 

تشخیص بلبرینگ SKF اصل از بلبرینگ اس کا اف تقلبی!!!

چگونه میشود بلبرینگ SKF اصل از بلبرینگ اس کا اف تقلبی را تشخیص داد ؟ سوال خوبی است پاسخ آن این است که اگر در زمینه بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان‌ها آماتور هستید به هیچ وجه این کار برای شما ممکن نیست ، لذا فقط باید به حرف فروشنده اعتماد کنید که این نیز به دور از فکر است .

پیشنهاد ما به شما در ابتدا خرید از جای مطمئن است ، و فقط به صرف این که یک فروشگاه محصولات اس کا اف (SKF) را دارد به آن اعتماد نکنید . در کشور ما خوشبختانه شرکت SKF دارای نمایندگی فروش میباشد و تا حد امکان سعی کنید خرید خود را از نمایندگی فروش اس کا اف (SKF) انجام دهید ، و اگر بهر علتی به نمایندگان فروش شرکت SKF دسترسی ندارید میتوانید خرید خود را از طریق یک دو سه صنعت  انجام بدهید . 

 

بلبرینگ-اس-کا-اف skf
بلبرینگ skf

یه خبر خوب برای تشخیص بلبرینگ اصلی اس کا اف

برای اولین بار در یک دو سه صنعت ویدیویی را منتشر کرده‌ایم ، که در یک مقاله دیگر تحت عنوان تشخیص بلبرینگ و رولبرینگ اصلی اس کا اف (کلیک کنید ) منتشر شده است میتوانید از اصلی بودن محصول خرییداری شده خود اطمینان حاصل کنید .

  • امتیاز از نظر مفید بودن مطلب
  • امتیاز از نظر جامع بودن مطلب
  • امتیاز از نظر رعایت نکات نگارشی متن
4.7

مطالب مرتبط

نظرات شما