بلبرینگ NTN|NACHI|KOYO|NSK بلبرینگ ژاپنی

دسته بندی ها :
بلبرینگ NTN|NACHI|KOYO|NSK بلبرینگ ژاپنی

انواع برند های بلبرینگ ژاپنی

ژاپن که  یکی کشورهایی است بهترین صنایع دنیا را در اختیار دارد ؛ در زمینه تولید انواع بلبرینگ ، رولبرینگ و یاتاقان پیشرو است ، برند های بلبرینگ ژاپنی میتوان به NSK , NACHI , KOYO اشاره کرد ، که همگی ساخت کشور ژاپن هستند و کیفیت بالایی دارند . البتــــــه لازم به ذکر است این ها تمام برندهای بلبرینگ ، رولبرینگ و یاتاقان ساخت کشور ژاپن نیستند و مارک های دیگری مانند EZO , NMB و FBJ  نیز وجود دارند .

بلبرینگ ناچی NACHI 

بلبرینگ ناچی NACHI از مجموعه تولیدات شرکت بزرگ و مادر NACHI-FUJIKOSHI CROP میباشد که از شرکتهای پیشرو در عرصه خودرو و روباتیک میباشد ، بلبرینگ و رولبرینگ NACHI ساخت کشور ژاپن میباشد و علت کیفیت بالا در ساخت و قیمت مناسب یکی از برندهای پرفروش بلبرینگ در کشور میباشد.

بلبرینگ ان اس کا NSK

بلبرینگ NSK  یکی از قدیمی ترین شرکت های صنعتی تولید بلبرینگ ژاپنی میباشد ، بلبرینگ NSK در کنار سایر شرکت های صنعتی بلبرینگ ژاپن سهم عمده ایی در بازار بلبرینگ و رولبرینگ  دنیا دارد ، شرکت NSK ژاپن امروزه در بیش از ۶۰ کشور جهان کارخانه دارد و روزانه بالغ بر دو میلیون بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان تولید میکند .

NACHI ناچی ان اس کا NSK

بلبرینگ اِن تی اِن NTN 

فعالیت شرکت NTN به سال ۱۹۲۰ میلادی باز میگردد ، این شرکت یکی از اولین شرکت های تولید کننده بلبرینگ و رولبرینگ صنعتی بوده است. و هم اکنون یکی از پیشرو های صنعت بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان و تولید گریس میباشد .

بلبرینگ NTN در کنار سایر بلبرینگ های معتبر ژاپنی دیگر مانند Koyo , Nachi سهم قابل قبولی را در بازار بلبرینگ دارد، شرکت اِن تی اِن (NTN ) بعنوان سومین شرکت بزرگ تولید کننده بلبرینگ صنعتی ساخت کشور ژاپن است.

شرکت اِن تی اِن (NTN ) هم اکنون با دارا بودن بیش از ۱۵۰ کارخانه در سرتا سر دنیا انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ ها و یاتاقانهای صنعتی را تولید میکند.  

بلبرینگ NTN ژاپن

بلبرینگ NTN ژاپن

بلبرینگ اِن تی اِن NTN در بازار ایران 

 

در کشور ایران بلبرینگ ژاپنی اِن تی اِن NTN یکی از برند های پرفروش بلبرینگ میباشند ، هر چند سهم فروش این بلبرینگ نسبت به سایر بلبرینگ های ژاپنی NACHI , KOYO کمتر است اما این کمتر بودن سهم در بازار دلیلی بر عدم کیفیت این بلبرینگ نیست ، و حفظ کیفیت بلبرینگ های ژاپنی در سال های گذشته موجب شده است ، سهم قابل توجهی از بازار بلبرینگ کشور را داشته باشند 

شرکت اِن تی اِن با همکاری شرکت فرانسوی SNR که در زمینه تحقیقات صنعت بلبرینگ اروپا پیشرو بوده است توانسه حوزه فعالیت خود را در تولید بلبرینگ های کف گرد ، بلبرینگ های سوزنی ، بلبرینگ های بشکه‌ایی و بلبرینگ های  کشاورزی گسترش بدهد.   

بلبرینگ NTN ژاپن

بلبرینگ کُویو KOYO

بلبرینگ کُویو  KOYO یکی از برندهای موفق و پرقدرت در صنعت بلبرینگ جهان میباشد ، این شرکت  KOYO امروزه تمامی اقسام بلبرینگ از بلبرینگ مینیاتوری با قطر در حدود یک میلیمتر تا بلبرینگ های عظیم صنعتی با قطر تا حدود ۵ متر را تولید میکند.

KOYO کُویو در حقیقت نام تجاری شرکت تحقیقات مهندسی ژاپنی JETKET میبشد که بلبرینگ های خود را با این نام عرضه میکند .

بلبرینگ کویو

نمونه های بلبرینگ ژاپنی 

 

بلبرینگ ناچی ژاپن
بلبرینگ ژاپنی KOYO
بلبرینگ ژاپنی KOYO
بلبرینگ ژاپنی چرخ پراید
بلبرینگ ناچی ژاپن NACHI
بلبرینگ ناچی ژاپن
بلبرینگ FBJ ژاپن
بلبرینگ ژاپن
بلبرینگ ناچی ژاپن
بلبرینگ ناچی ژاپن NACHI
بلبرینگ ناچی ژاپن NACHI
بلبرینگ ناچی ژاپن NACHI
بلبرینگ ناچی ژاپن
بلبرینگ کویو KOYO

بلبرینگ ایزو EZO

بلبرینگ ایزو EZO یکی از برندهای خوشنـــام و معتبر بلبرینگ میباشد ، محصولات ایزو EZO ساخت کشور ژاپن میباشند. اکثر تولیدات شرکت ایزو بلبرینگ های سایز کوچک و میناتوری است .

  • امتیاز از نظر مفید بودن مطلب
  • امتیاز از نظر جامع بودن مطلب
  • امتیاز از نظر رعایت نکات نگارشی متن
به طور کلی
4.7

مطالب مرتبط

نظرات شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 7 =


Warning: array_filter() expects parameter 1 to be array, null given in /home/sanati/domains/123sanat.com/public_html/wp-content/plugins/float-menu-pro/public/partials/public.php on line 9