بلبرینگ کشاورزی و تراکتور فرگوسون و رومانی

دسته بندی ها :
بلبرینگ کشاورزی و تراکتور فرگوسون و رومانی

 

بلبرینگ کشاورزی و تراکتور فرگوسون و رومانی

بلبرینگ ها کاربرد فروانی در صنعت دارند گزاف نیست اگر بگوییم چرخ محرک صنعت با چرخش بلبرینگ ها و رولبرینگ ها می چرخد ، یکی از کاربرد های بلبرینگ در صنعت کشاورزی و تراکتور و لوازم یدکی کشاورزی میباشد و بعلت کاربرد گسترده این بلبرینگ ها تحت عنوان بلبرینگ کشاورزی و تراکتور اطلاق میشوند.

بلبرینگ تراکتور فرگوسون و رومانی

بلبرینگ کشاورزی و تراکتور فرگوسون و رومانی بشرح زیر است :

بلبرینگ چرخ جلو کوچک

بلبرینگ چرخ جلو بزرگ

بلبرینگ چرخ عقب

بلبرینگ کلاج

بلبرینگ واتر پمپ

بلبرینگ انتهای میل لنگ

بلبرینگ دیسک

بلبرینگ چرخ جلو رومانی کوچک

بلبرینگ چرخ جلو رومانی بزرگ

بلبرینگ کشاورزی | تراکتور فرگوسون و رومانی

بلبرینگ کشاورزی اس کا اف SKF

بلبرینگهای کشاورزی اس کا اف SKF به توجه به نیاز دستگاه های کشاورزی ساخته شده است از جمله این استاندارد ها میتوان به کاردر دمای بالا ، بارهای مختلف و محیط های خورنده اشاره کرد .

یکی دیگر از قابلیت های بلبرینگ های کشاورزی اس کا اف SKF دارا بودن اب بند مناسب برای جلوگیری از ورود آلودگی به داخل بیرینگ میباشد .

بلبرینگ مصرفی تراکتور

انتخاب بلبرینگ کشاورزی مناسب

همانطور که اشاره شد بلبرینگ های که در صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار میگرند چون طیف وسیعی از بلبرینگ های ماشین آلات کشاورزی و بلبرینگ تراکتور فرگوسون و رومانی و انواع کمباین ها را شامل میشود تحت عنوان بلبرینگ کشاورزی اطلاق میشود .

در این مقاله قصد داریم راهنمای خرید بلبرینگ کشاورزی و بلبرینگ تراکتور فرگوسون و رومانی را ارائه دهیم :

بلبرینگ های کشاورزی چون همواره تحت بار های مختلف و نسبتا سنگین هستند و معمولا در محیط های آلوده کار میکنند ، باید دارای کیفت خوب و بالا و آب بند های قوی باشند .

لذا توصیه میشود بلبرینگ های با کیفیت ژاپنی و اس کا اف و رومانی مانند (SKF , NACHI , KOYO , URB , NTN , …)    استفاده شود .

بلبرینگ کشاورزی

بلبرینگ کشاورزی دسته دوم یا استوک

همانطور که در بالا به آن اشاره شد بلبرینگ کشاورزی مورد استفاده باید کیفیت خوب و بالایی داشته باشد لذا مسئله‌ایی که در اینجا مطرح میشود این است که قیمت این بلبرینگ ها نسبت به سایر برند های کیفیت پایین تر گران تر میباشند ؟! لذا درست است کیفیت بلبرینگ اس کا اف رومانی و ژاپنی بالا است اما گاهی این زیاد بودن قیمت به صرفه نیست لذا از طرفی بلبرینگ های چینی موجود در بازار نیز کیفیت مورد نظر را ندارند در این شرایط توصیه ما استفاده از بلبرینگ ها استوک یا دسته دوم ژاپنی و اس کا اف است .

بلبرینگ های استوک یا دسته دوم در تمام موارد توصیه نمیشود و فقط به عنوان یک گزینه پیشنهادی مطرح میشود لذا توصیه میشود قبل از تصمیم گیری در مورد خرید بلبرینگ کشاورزی دسته دوم یا استوک این مقاله را مطالعه فرمایید “راهنمای خرید بلبرینگ استوک یا دسته دوم مطالعه فرمایید و تصمیمی دقیق تر بگیرید .

بخش بعدی

 بلبرینگ استوک | بلبرینگ دسته دوم | بلبرینگ کارکرده

 

 

  • امتیاز از نظر مفید بودن مطلب
  • امتیاز از نظر جامع بودن مطلب
  • امتیاز از نظر رعایت نکات نگارشی متن
4.5

مطالب مرتبط

نظرات شما