تشخیص بلبرینگ اصل

دسته بندی ها :
تشخیص بلبرینگ اصل

تشخیص بلبرینگ اصل

در مورد نحوه تشخیص بلبرینگ اصل از بلبرینگ تقلبی در سایت ها و مجله های علمی مختلف نکات بسیاری گفته شده است اما حقیقت این است که هیچ کدام از این ترفند ها در هنگام خرید بلبرینگ و رولبرینگ کارساز نمیباشند.

پس چگونه میتوان از اصل بودن بلبرینگ خریداری شده اطمینان حاصل کرد ؟ مهمترین نکته ایی که در هنگام خرید بلبرینگ باید توجه داشت خرید از نمایندگی های معتبر شرکت سازنده میباشد.

 

چرا به سادگی نمیشود بلبرینگ اصل را از بلبرینگ طرح را تشخیص داد ؟

در سالهای اخیر بعلت حجم بالای تقاضا در بازار بلبرینگ و رولبرینگ و ورود برند های متفرقه که غالباً از کشور چین وارد میشوند و دارای کیفیت پایینی هستند باعث عدم شفافیت در بازار بلبرینگ کشور شده بطوریکه ممکن است اختلاف یک بلبرینگ مشخص برند اصلی و برند متفرقه تا صد هزار تومان هم برسد و تشخیص بلبرینگ اصل را به چالش بکشد که این موجب شده است که سودجویان در فروش بلبرینگ با جابجا کردن برند های مختلف بلبرینگ ها را با قیمت بالاتری بفرشند.

 

توصیه در هنگام خرید بلبرینگ و رولبرینگ 

توصیه ما برای شما در هنگام خرید بلبرینگ اصل چیست؟در ابتدا فراموش نکنید هیچ گرانی بی‌حكمت نیست و هیچ ارزانی بی‌علت نیست !!!   و سعی تان بر این باشد که از نمایندگی شرکت سازنده یا عاملیت های مجاز فروش بلبرینگ و رولبرینگ خریداری کنید ، تا خودتان را درگیر تشخیص بلبرینگ اصل نشوید .

و قبل از خرید میتوانید لیست قیمت تمامی بلبرینگ ها را از ما دریافت کنید و هوشمندانه تر از گذشته اقدام به خرید کنید.

 

خرید از فروشگاه تخصصی بلبرینگ و رولبرینگ یک دو سه صنعت چگونه است ؟

فروشگاه تخصصی بلبرینگ و رولبرینگ یک دو سه صنعت با همکاری شرکتهای معتبر وارد کننده بلبرینگ های SKF , NACHI ,KOYO , TIMKEN , NSK فضای را ایجاده است که میتوانید بصورت آنلاین تمامی برند های موجود در بازار را مشاهده کنید و قیمت را مقایسه کنید و آنلاین بلبرینگ و رولبرینگ خریداری کنید.

لذا از این به بعد با خرید آنلاین بلبرینگ و رولبرینگ دیگر نگران تشخیص بلبرینگ اصل نباشید چرا که تضمین اصل بودن تمامی بلبرینگ های فروشگاه بصورت گواهی شرکتی بوده و در خود گواهی تضمین اصل بودن کالا ذکر میشود .

انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ ها 

  • بلبرینگ شیار عمیق 
  • بلبرینگ خود تنظیم 
  • بلبرینگ تماس زاویه‌ایی 
  • بلبرینگ کف گرد
  • رولبرینگ مخروطی
  • رولبرینگ استوانه‌ایی
  • رولبرینگ بشکه‌ایی

 

  • امتیاز از نظر مفید بودن مطلب
  • امتیاز از نظر جامع بودن مطلب
  • امتیاز از نظر رعایت نکات نگارشی متن
4

مطالب مرتبط

نظرات شما

0
X
آموزش صفر تا صد آشنایی با بلبرینگها
لطفا ایمیل خود را وارد کنید
یک دو سه صنـعت در سال 1396 بــمنظور دسترسی سریعتر و مطمئن تر صنعتـگران به کالای صنعـتی مورد نیـازشان به وجود آمده است و ما امیــدواریم که بتـــوانیـم گوشـه کوچکی از تلاش شما را جبران کنیم
برای پاسخ راحت تر پیام بگذارید
تلفـن و تلگـرام پشتیبانی
کد تخفیف برای کاربران ارزشمند یک‌دو‌سه صنعت
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
با تشکر تا دقایقی دیگر ایمیل به دست شما خواهد رسید !!