سوالات متداول

سوالات متداول

جواب سوالات متداول را در اینجا ببینید

پاسخ : ابتدا در قسمت بالای صفحه روی « ورود / عضویت » کلیک کرده و سپس  فرم ثبت نام را تکمیل نمایید ، سپس کد فعال سازی که به ایمیل شما فرستاده خواهد شد .

وارد ایمیل خودتان بشوید و بر روی لینک فرستاده شده کلیک کنید تا اکانت شما فعال شود

پاسخ : شما در قسمت بالای صفحه روی «ورود / عضویت» کلیک کرده و سپس در بخش ورود اطلاعات کاربر را وارد کنید .

 

پاسخ : پاسخ به این سوال با شماست ولی در بسیاری از مواقع بله ، چرا که یک دو سه صنعت  با قیمت‌های رقابتی تامین کننده شرکتها و صنایع مختلفی در کشور است و برای ارائه بهترین قیمت ، خرید خود را از شرکتهای مستقیم واردکننده انجام میدهد و با حذف واسطه بهترین پیشنهاد را به شما میدهد .

پاسخ : یک دو سه صنعت علاوه برا دارا بودن نشان نماد اعتماد الکترونیکی که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت و پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود ، دارا است .

تمام فروشگاه هایی که دارای اینماد هستند ،  به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد و هر گونه تخظی موجب ابطال گواهی آنها میگردد

در نهایت سایت یک دو سه صنعت توسط تیم ماهر و با تجربه‌ایی اداره میشود که بخوبی میداند تمام اعتبار ما ، اطمینان شما مشتری عزیز است .

پاسخ : کالاهای موجود در سایت یک دو سه صنعت ، به دو صورت هستند :

۱) کالاهایی که موجود و قیمت آنها مشخص است که شما در تمامی هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز میتوانید سفارش خود را انجام بدهید .

۲) کالاهایی که قیمت آنها بصورت « تماس بگیرید » هستند ، برای سفارش لازم است در ساعات اداری با من تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید .

پاسخ : تمامی سفارش های شما پس از بسته بندی شده و برای ارسال تحویل اداره پست داده میشود زمان تحویل بستگی به نوع کالای شما ممکن است از ۳ روز تا یک هفته به طول بکشد .

پاسخ : تمامی محصولات صنعتی موجود در یک دو سه صنعت اصلی میباشد و اورجینال بودن آنها توسط یک دو سه صنعت تضمین میشوند .

پاسخ : همگی کاربران یک دو سه صنعت می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت‏‌های بانکی عضو شبکه شتاب در سایت یک دو سه صنعت ، هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

اگر پاسخ سوال خود را در اینجا پیدا نکردید ، از بخش «تماس با ما » میتوانید سوالات خود را بپرسید . 

با تشکر