فرم درخواست تجهیزات صنعتی

فرم درخواست و استعلام تجهیزات صنعتی

استعلام انواع بلبرینگ ویاتاقان ها | تسمه | روغن صنعتی و ….

۱) بلبرینگ و یاتاقان : شاید دروغ نگفته باشیم اگر که بگوییم چرخ محرک صنعت با بلبرینگو رولبرینگو یاتاقان است که معنا پیدا میکند ، هر دستگاه صنعتی که مشاهده میکنید که قابلیت حرکت داشته باشد این توانایی بدون داشتن بلبرینگمحال است ، که این موجب میشود بلبرینگ و رولبرینگ ها و یاتاقان ها داری تنوع گسترده ایی باشد که بعضی از مواقع برای پیدا کردن بلبرینگ مورد نظر به سختی دچار چالش میشویم ما در اینجا برای شما فرم درخواست بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان ها را آماده کرده اییم که به سادگی میتوانید بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان مورد نظر خودتان برای ما بفرستید .

۲) روغن صنعتی :   روغن های صنعتی دارای تنوع زیادی هستند از گریس گرفته تا انواع روغن موتور ، اگر به نوع خاصی از آنها احتباج دارید برای ما پیام بگذارید .

۳) تسمه : تسمه ها دارای انواع مختلفی میباشند از تسمه تایم گرفته تا تسمه دینام و سایر تسمه های انتقال قدرت و انواع نوار نقاله و … اگر به نوع خاصی از آنها احتباج دارید برای ما پیام بگذارید .

۴) تجهیزات جوشکــاری : تجهیزات جوشکاری شامل انواع دستگاه های میگ / مگ / تیگ /زیر پودری / توپودری و ….. و لوازم مصرفی آن برای ما پیغام بگذارید .

۵) پمپ هیدرولیک / پمپ آب : اگر به نوع خاص پمپ ایی احتیاج دارید و یا قصد انجام طراحی مدار پمپ دارید با ما در تماس باشید .

چرا برای اولین بار فرم درخواست تجهیزات صنعتی  را در یک دو سه صنعت فراهم کرده ایم ؟

شاید علت این بوده است ، که قبلاً خودمان به این مشکل برخورده بودیم ، و فضایی را ایجاد کردیم  که افراد به خصوص صنعت گران  وقت ارزشمند خود را برای یافتن و پیدا کردن اقلام مورد نیار صرف نکنند  ، یک دو سه صنعت با همکاری شرکت های وارد کننده معتبر این احساس نیاز را متوجه شده است و گام در جهت رفع این نیاز برداشته است .

  • اطلاعاتی که از محصولات مورد نیازتان در اختیار دارید ، در اینجا بنویسید .