بلبرینگ NTN شرکت معتبر سازنده بلبرینگ ژاپنی

بلبرینگ NTN

 فعالیت شرکت NTN به سال ۱۹۲۰ میلادی باز میگردد ، این شرکت یکی از اولین شرکت های تولید کننده بلبرینگ و رولبرینگ صنعتی بوده است. و هم اکنون یکی از پیشرو های صنعت بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان و تولید گریس میباشد .

بلبرینگ NTN در کنار سایر بلبرینگ های معتبر ژاپنی دیگر مانند koyo , nachi سهم قابل قبولی را در بازار بلبرینگ دارد   شرکت ان تی ان (NTN ) بعنوان سومین شرکت بزرگ تولید کننده بلبرینگ صنعتی ساخت کشور ژاپن است.

شرکت ان تی ان (NTN ) هم اکنون با دارا بودن بیش از ۱۵۰ کارخانه در سرتا سر دنیا انواع بلبرینگ ها و رولبرینگ ها و یاتاقانهای صنعتی را تولید میکند.  

NTN bearing

بلبرینگ ژاپنی NTN و سهم آن در بازار بلبرینگ کشور

 

بلبرینگ های ژاپنی NTN ,  NACHI , KOYO

در کشور ایران بلبرینگ ژاپنی NTN یکی از برند های پرفروش بلبرینگ میباشند هر چند سهم فروش این بلبرینگ نسبت به سایر بلبرینگ های ژاپنی NACHI , KOYO کمتر است اما این کمتر بودن سهم در بازار دلیلی بر عدم کیفیت این بلبرینگ نیست ، و حفظ کیفیت بلبرینگ های ژاپنی در سال های گذشته موجب شده است ، سهم قابل توجهی از بازار بلبرینگ کشور را داشته باشند 

شرکت ان تی ان  با همکاری شرکت فرانسوی SNR که در زمینه تحقیقات صنعت بلبرینگ اروپا پیشرو بوده است توانسه حوزه فعالیت خود را در تولید بلبرینگ های کف گرد،بلبرینگ های سوزنی، بلبرینگ های بشکه‌ایی و بلبرینگ های صنعت کشاورزی گسترش بدهد.   

NTN BEARINGS

برند های بلبرینگ ژاپنی

سایر برند های بلبرینگ ژاپنی میتوان به NSK , NACHI , KOYO اشاره کرد ، که همگی ساخت کشور ژاپن هستند و کیفیت بالایی دارند .

بلبرینگ NACHI

بلبرینگ NACHI از مجموعه تولیدات شرکت بزرگ و مادر NACHI-FUJIKOSHI CROP میباشد که از شرکتهای پیشرو در عرصه خودرو و روباتیک میباشد ، بلبرینگ و رولبرینگ NACHI ساخت کشور ژاپن میباشد و علت کیفیت بالا در ساخت و قیمت مناسب یکی از برندهای پرفروش بلبرینگ در کشور میباشد.

بلبرینگ NSK

بلبرینگ NSK  یکی از قدیمی ترین شرکتهای صنعتی تولید بلبرینگ ژاپنی میباشد ، بلبرینگ NSK در کنار سایر شرکتهای صنعتی بلبرینگ ژاپن سهم عمده ایی در بازار بلبرینگ و رولبرینگ  دنیا دارد ، شرکت NSK ژاپن امروزه در بیش از ۶۰ کشور جهان کارخانه دارد و روزانه بالغ بر دو میلیون بلبرینگ و رولبرینگ و یاتاقان تولید میکند .

بلبرینگ ژاپنی NACHI
بلبرینگ میناتوری

بلبرینگ KOYO

بلبرینگ KOYO یکی از برندهای موفق و پرقدرت در صنعت بلبرینگ جهان میباشد ، این شرکت ژاپنی KOYO امروزه تمامی اقسام بلبرینگ از بلبرینگ مینیاتوری با قطر در حدود یک میلیمتر تا بلبرینگ های عظیم صنعتی با قطر تا حدود ۵ متر را تولید میکند.

KOYO در حقیقت نام تجاری شرکت تحقیقات مهندسی ژاپنی JETKET میبشد که بلبرینگ های خود را با این نام عرضه میکند .

بلبرینگ ژاپنی KOYO
بلبرینگ ناچی ژاپن
بلبرینگ ناچی ژاپن
بلبرینگ ناچی ژاپن NACHI
بلبرینگ ناچی ژاپن NACHI
بلبرینگ ناچی ژاپن NACHI
بلبرینگ ناچی ژاپن NACHI
بلبرینگ ژاپنی KOYO
بلبرینگ ژاپنی KOYO

بلبرینگ ناچی ژاپن
بلبرینگ ناچی ژاپن